Masz grzybicę jelit?

Grzyby Candida są plagą XXI wieku. Jeszcze 50 lat temu były praktycznie zupełnie nieznanym schorzeniem. Grzybica swój początek bierze w jelitach. Może rozwijać się wiele lat w organizmie człowieka, bez żadnych objawów. W tkance błony śluzowej

Grzyby Candida są plagą XXI wieku. Jeszcze 50 lat temu były praktycznie zupełnie nieznanym schorzeniem.

Grzybica swój początek bierze w jelitach. Może rozwijać się wiele lat w organizmie człowieka, bez żadnych objawów. W tkance błony śluzowej jelita grubego, drożdżaki Candida kiełkują i rozrastają się w grzybnię. Z czasem przeistaczają się w grzyba – pasożyta, tworząc ogromne kolonie grzybni. To grzybica jelita grubego.

Z jelit grzyby dostają się do krwioobiegu. Roznoszone są po całym organizmie, szukając dogodnego miejsca do zakiełkowania i przeistoczenia się w grzyby. Grzybica jelit ma olbrzymi wpływ na przebieg wszystkich procesów immunologicznych oraz alergicznych w naszym organizmie.

Powszechnie stosowana antybiotykoterapia powoduje tylko spadek odporności organizmu, co dodatkowo przyczynia się do przyspieszonego rozwoju grzybów.

 Objawy grzybicy jelit to zaburzenia trawienia, nudności, zaparcia lub biegunki, burczenie w brzuchu, przelewanie, nieprzyjemny zapach z ust, gazy jelitowe. Charakterystycznym objawem grzybicy jelit są wzdęcia, które tworzą gazy będące efektem fermentacji alkoholowej drożdżaków Candida. Występuje również ogromne łaknienie na spożywanie słodyczy.

Grzybica nabrała dziś wymiaru choroby społecznej. Dotyka bowiem ok. 5 milionów społeczeństwa. Warto przełamać się i odwiedzić specjalistę, który znajdzie przyczyny dolegliwości, objaśni co należy zrobić, by pozbyć się problemu.

Zapraszamy na Test Obciążeń Organizmu EAV metodą dr Volla.
Otrzymasz natychmiastową ocenę obecności Grzybicy Ogólnoustrojowej w organizmie oraz indywidualnie przygotowaną kurację. 

Skorzystaj z wakacyjnego kuponu rabatowego.
Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Nie zatrzymujemy się na zaleczeniu danej dolegliwości tylko docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.

W REVITUM Test Obciążeń Organizmu EAV metodą dr Volla wykonują najlepsi specjaliści medycyny naturalnej i ekologicznej. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Weź swoje zdrowie w swoje ręce. Twoje wakacje wolne będą od Grzybicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *