Grzybica Przyczyną Złego Samopoczucia i Chorób

Mądry człowiek powiedział: „ Grzybica w organizmie człowieka to tak jakby ktoś dosypał piasku do silnika samochodu – będzie chodził coraz gorzej i zacierał coraz bardziej, aż w końcu stanie na zawsze” Grzybica ogólnoustrojowa  to

Mądry człowiek powiedział:

„ Grzybica w organizmie człowieka to tak jakby ktoś dosypał piasku do silnika samochodu – będzie chodził coraz gorzej i zacierał coraz bardziej, aż w końcu stanie na zawsze”

Grzybica ogólnoustrojowa  to przyczyna praktycznie wszystkich stanów zapalnych i chorób oraz nawrotów stanów zapalnych poszczególnych narządów oraz nawet całych układów organizmu

Nasze Objawy to tylko czubek góry lodowej. Przyczyny tego co czujemy znajdują się znacznie głębiej.

„Z punktu widzenia problemów zdrowotnych, trzecie tysiąclecie będzie okresem grzybic i  alergii. Spróbujcie mi uwierzyć, a ja wyprzedzę epokę.” – dr Josef Jonas ” Zagadki Zdrowia”

Często ciągle nawracające choroby prowadzą do ścisłego powiązania z jedną ich przyczyną, którą bardzo często jest dzisiaj ogólnoustrojowa Grzybica.  W rzeczywistości Grzybica jest jedną z najniebezpieczniejszych współczesnych chorób i sęk w tym, że oczyszczony organizm utrzymany w równowadze Sam radzi sobie z grzybami utrzymując ich ilość na właściwym poziomie. Wtedy nie musimy obawiać się ciągłych nawrotów grzybicy tym bardziej, że tak naprawdę tego w niej najbardziej niebezpieczne nie widzimy ani nie czujemy ponieważ rozwija się ona podstępnie w całym organizmie.

Jeżeli czujesz :

  • Ciągłe Przemęczenie
  • Problemy Gastryczne
  • Bóle Głowy
  • Bóle Stawów

Masz podstawy by podejrzewać u siebie Ogólnoustrojową Grzybicę

Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o epidemii chorób spowodowanych przez drożdżaki z rodzaju CANDIDA, która obecnie sieje spustoszenie w naszych organizmach dając liczne symptomy, począwszy od mniej uciążliwych ze strony przewodu pokarmowego, aż do poważniejszych takich jak łuszczyca, zapalenie okrężnicy, problemy z koncentracją, depresje, chroniczne zmęczenie.

  • Nadmierny rozwój drożdżaków powoduje uszkodzenia jelit i ma działanie podobne do trucizny.

Drożdżak bielnik biały CANDIDA uwalnia do organizmu ponad 80-różnych toksyn!!! Jeśli rozważysz potencjalne niebezpieczeństwo silnych, niszczących trucizn produkowanych w Twoim ciele, zrozumiesz, że te toksyny mogą wyrządzić w Twoim organizmie więcej szkody niż te ze środowiska.

Nie tylko na skórze, ale przede wszystkim wewnątrz:

  • we krwi
  • w tkankach
  • w organach

Ponieważ gromadzenie trucizn odbywa się przez wiele lat, zwykle akceptujemy zmęczenie i brak sił witalnych jako coś  naturalnego.

Grzybica rozwija się w nas zwykle w kilku etapach.

One thought on “Grzybica Przyczyną Złego Samopoczucia i Chorób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved