Grzybica

Candida albicans występuje w dwóch formach – drożdży i grzyba. Drożdże mają formę zarodników (nasion) odżywiających się cukrem, jednak w momencie gdy trafią na odpowiedni grunt, zapuszczają korzenie i wyrasta z nich grzyb-pasożyt, który do przetrwania potrzebuje tkanki żywego organizmu czyli żywiciela

Jeszcze klika lat temu nikt nie słyszał o epidemii chorób spowodowanych przez drożdżaki z rodzaju Candida, która obecnie sieje spustoszenie w naszych organizmach dając liczne symptomy, począwszy od mniej uciążliwych ze strony przewodu pokarmowego, aż do poważniejszych tak jak łuszczyca, zapalenie okrężnicy, problemy z koncentracją, depresją, chroniczne zmęczenie.

Przyczynami rozwoju KOLONI CANDIDA są:

– osłabiony układ immunologiczny

  • kuracje antybiotykowe
  • stres, depresja
  • wyczerpanie organizmu
  • brak snu i wypoczynku

– zła dieta: bogata w cukry proste, wysokosłodzone produkty spożywcze (np. cola);bogata w mięso i mleko zawierające antybiotyki, i hormony sterydowe; niskie spożycie warzyw; spożywanie żywności typu fast foods (hamburgery, hot dogi, pizza); nadużywanie używek: kawy, alkoholu, nikotyny,

– zażywanie hormonów sterydowych

– picie nieprzegotowanej  wody

– używanie wspólnych ręczników, mydła, kostiumów kąpielowych

KANDIDOZA rozwija się w układzie pokarmowym, a może rozprzestrzeniać się z jelit na skórę i pojawić się jako grzybica: pochwy, paznokci, skóry, krwi.

CANDIDA ALBICANS jest przyczyną:

• infekcji uszu niemowląt i małych dzieci

• pleśniawek

• pieluszkowego zapalenia skóry

• alergii (nasila wchłanianie alergenów z żywności)

Szczególnym miejscem, które upodobała sobie Grzybica są Jelita. Ze względu na panujące tam środowisko grzyby namnażają się i stamtąd przenikają do krwi oraz poprzez krew do naszych tkanek i narządów. I tam jest najbardziej niebezpieczna ponieważ grzyby wydzielają ogromne ilości Toksyn stale zatruwających nasze komórki, tkanki, organy i narządy. Zatruty Toksynami Grzybicy mózg jest właśnie przyczyną występowania depresji czy nerwicy.
Drożdżak bielnik biały Candida uwalnia do organizmu ponad 80 różnych toksyn!!! Jeżeli rozważysz potencjalne niebezpieczeństwo silnych, niszczących trucizn produkowanych w Twoim ciele, zrozumiesz, że toksyny powstające w Twoim organizmie mogą wyrządzić więcej szkody, niż te ze środowiska.

Wykonaj Test EAV metodą Volla aby dowiedzieć czy nie grozi Ci grzybica.