bez grzybicy lepiej

Jak Po Eliminacji Grzybicy Czuję się 10 Lat Młodziej

Candida bytująca w jelitach jest naturalnym składnikiem flory bakteryjnej naszego jelita grubego. Jednak problem z candidą polega nie na fakcie jej obecności, ale na niekontrolowanym rozroście przyczyniającym się do zatrucia całego organizmu. Podczas gdy my

Candida bytująca w jelitach jest naturalnym składnikiem flory bakteryjnej naszego jelita grubego. Jednak problem z candidą polega nie na fakcie jej obecności, ale na niekontrolowanym rozroście przyczyniającym się do zatrucia całego organizmu.

Podczas gdy my tracimy kolejne dni w pracy, odwiedzamy kolejnych lekarzy lub specjalistów od poszczególnych części ciała, którzy zaczynają rozpoznawać kolejny przypadek psychosomatyczny czyli wmawianie sobie choroby i wysyłają nas do psychiatry grzybica (candida) nie próżnuje i zaczyna docierać wszędzie razem z krwią wyniszczając nasz organizm.

Dopiero Grzybica Ogólnoustrojowa Jest Prawdziwym Problemem

Ten prosty bakteryjny organizm ma możliwość adaptacji do zmieniających się warunków oraz zmiany swej formy z bakteryjnej w grzybicza i odwrotnie. Po zmianie w grzyba candida zaczyna się zachowywać jak każdy grzyb nie mający nic innego do roboty po prostu zaczyna zapuszczać korzenie w tym przypadku w jelita swego żywiciela perforując jego ściankę. Doprowadza to do sytuacji, która można by nazwać przeciekającym jelitem. Z niesłychana prędkością grzybica zaczyna rozprzestrzeniać się wraz z krwią po całym organizmie. Rozpoczyna się kolonizowanie i rozprzestrzenianie drobnoustrojów, które odżywiają naszymi składnikami pokarmowymi, zwłaszcza witaminami grupy B, stwarzając ich niedobory. Rozmnażające się grzyby wydzielają silne toksyny zatruwające cały organizm.

Stany Przewlekłego Zmęczenia Są Efektem Grzybicy

Wraz z pokarmem poprzez sito w jelitach dostają się do krwiobiegu zarodki candidy powodując tzw grzybicę ogólnoustrojową. W tym momencie żarty przynajmniej dla nas się kończą. Cały organizm możne być zaatakowany przez pozbawionego kontroli grzyba. Może on zaatakować którykolwiek z organów powodując jego stany zapalne o podłożu grzybiczym. Zaatakowany organizm stara się bronić jednak zatrucie bardzo silnie nas obciąża powodując stan przewlekłego zmęczenia. jesteśmy senni , bez energii, chce nam się spać i ratujemy się kawą w ciągu dnia. W nocy mamy problemy ze snem, a rano wstajemy niewyspani. I tak koło się zamyka. Jesteśmy ciągle zmęczeni i rozdrażnienie, a jak zrobimy sobie jakieś badania to okazuje się, że wszystko jest w normie.

Dlaczego Nie Mówiono Mi, że Grzybica Powoduje Depresję

Grzyby wydzielają bardzo silne toksyny i mówiąc wprost zatruwają cały nasz organizm, a zwłaszcza mózg. Z naszych doświadczeń wynika, że silna grzybica może doprowadzić do braku koncentracji , ogólnego zniechęcenia życiem, a nawet depresji. Przeciążony toksynami cyrkulującymi w organizmie człowiek jest ciągle, zmęczony, gderliwy, wszystko krytykuje, łatwo wybucha, przejawia go pesymizm i popadanie w depresje, częsta zmiana nastroju płacz, niewytłumaczalny strach i zagrożenie, ciągła potrzeba spożywania cukru, brak koncentracji i uwagi, nadmierna sarkastyczna żartobliwość i złośliwość, łatwe zapominanie  i wiele innych symptomów zatrucia. I odwrotnie gdy usuniemy grzybicę z organizmu powraca nam energia i chęć do życia, a twarzy zaczyna gościć uśmiech, I pomyśleć, że to wszystko było spowodowane małymi drożdżakami, które nadmiernie się rozrosły poza naszą kontrolą.

Problemy Żołądkowe i Jelitowe Również Zawdzięczamy Grzybicy

Wszelkiego rodzaju niestrawności, bóle żołądkowe, zgaga, pieczenie gardła, gazy i wiele innych dolegliwości gastrycznych ma ścisły związek z grzybicą. Na ogół nie przypisujemy im tego samego czynnika sprawczego wobec tego tak ciężko jest dociec jaka jest prawdziwa przyczyna tych wszystkich dolegliwości. Co ciekawe jak tylko opanujemy rozrost grzybów w organizmie oraz odpowiedni go oczyścimy w zasadzie wszystkie te problemy możemy zaliczyć do przeszłości.

Czuję Się 10 Lat Młodziej

„Po zdiagnozowaniu grzybicy ( i nie tylko ) przy pomocy Testu Obciążeń Organizmu poczułam, że wreszcie znalazłam to czego szukałam wiele lat. Jak to dobrze, że nie dałam się i mimo zgryźliwych uwag mojego otoczenia wytrwale szukałam przyczyny moich dolegliwości. Już po dwóch tygodniach kuracji poczułam przypływ energii i zauważyłam, że życie nabiera dawnych barw. Moja skóra i włosy poprawiły się, ustało bulgotanie w żołądku, zniknęła wieczna zgaga. Po dalszych tygodniach nie poznawałam siebie. Nawet bym nie przypuszczała, że to wszystko było spowodowane jedną przyczyną. Maż powiedział mi, że wyglądam o 10 lat młodsza, a ja właśnie tak się czuję. Magda”

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Jak Usunąć Grzybicę ?

Po stwierdzeniu obecności Grzybicy Ogólnoustrojowej przy pomocy Testu Obciążeń usunąć ją z całego organizmu przy pomocy indywidualnie dobranych preparatów oraz unikaniu wybranych pokarmów. Jak to dokładnie  zrobić wyjaśni Ci Specjalista EAV po wykonanym Teście.

One thought on “Jak Po Eliminacji Grzybicy Czuję się 10 Lat Młodziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved