problemy z żołądkiem

Jak w Szybki i Bezbolesny Sposób Pozbyć Się Problemów z Żołądkiem

O tym, jakim problemem mogą być kłopoty gastryczne, wiedzą wszyscy ci, którzy cierpią na nie od lat, nie znając ich przyczyny. Problemy żołądkowo-jelitowe ma, według przeprowadzonych badań, około 30 % naszego społeczeństwa. Najczęściej te kłopoty

O tym, jakim problemem mogą być kłopoty gastryczne, wiedzą wszyscy ci, którzy cierpią na nie od lat, nie znając ich przyczyny. Problemy żołądkowo-jelitowe ma, według przeprowadzonych badań, około 30 % naszego społeczeństwa. Najczęściej te kłopoty wynikają z poważnej choroby, jaką jest grzybica ogólnoustrojowa, zwykle nie zdiagnozowana podczas rutynowych badań, ale mogąca przyczynić się do zatrucia całego organizmu.

Przyczyną Problemów z Żołądkiem mogą być Pasożyty!!!

Przyczyną problemów gastrycznych może być również mała bakteria – helicobacter pylori, powodująca najpierw zapalenie błony śluzowej, a w konsekwencji wrzody żołądka, przez dłuższy czas na ogół nie dająca żadnych objawów chorobowych. Mogą być też inne przyczyny naszego złego samopoczucia i problemów żołądkowych, latami nie zdiagnozowane.

Jeżeli jednak dowiemy się, jaka jest przyczyna naszych dolegliwości, nawet długoletnie problemy gastryczne można z sukcesem wyleczyć i pozbyć się ich na zawsze w ciągu kilku tygodni.

Grzybica Ogólnoustrojowa Poważnym Zagrożeniem Dla Naszego Żołądka

Zwykle nie zdajemy sobie sprawy, jak wyniszczająco na nasz organizm może działać toczący się w nim proces zapalny, który jest spowodowany przez grzybicę ogólnoustrojową. Bytująca w jelitach bakteria candida przybierając postać grzybiczą perforuje ich ścianki i wraz z krwią rozprzestrzenia się w organizmie, wydzielając szkodliwe toksyny i doprowadzając do zatrucia całego organizmu.

To wtedy pojawiają się nasze dolegliwości: zgaga, niewytłumaczone niczym bóle żołądka, odbijanie się treści pokarmowej, wzdęcia i nudności, a nawet wymioty i biegunka. Myślimy sobie wtedy, że to zwykła niestrawność, spowodowana złą dietą. Problem może być jednak znacznie poważniejszy, a przyczyną grzybica ogólnoustrojowa. W sytuacji, gdy poznamy prawdziwą przyczynę kłopotów gastrycznych i ją usuniemy z organizmu, poczujemy się jak nowo narodzeni, a nasz organizm odpowiednio oczyszczony z toksyn odwdzięczy się wspaniałym samopoczuciem.

Helicobacter Pylori  Naszym Ukrytym Wrogiem

Ta mała bakteria może uczynić wiele złego naszemu organizmowi, bytując na powierzchni błony śluzowej żołądka i narażając go na zapalenie, a w konsekwencji doprowadzając do owrzodzenia. Bakteria wytwarza enzym ureazę, który zobojętnia kwas żołądkowy, pozwalając Helicobacter pylori przetrwać bez aktywności przez długi czas. Badania wykazują, że już w dzieciństwie możemy się nią zarazić, po czym bakteria latami bez problemu się rozmnaża. Ocenia się, że w Polsce jest nią zarażonych aż 60-80% populacji. Zwykle jednak nie zdajemy sobie sprawy z jej obecności aż do ataku w postaci ostrego zapalenia żołądka.

Zakażenie bakterią Helicobacter pylori przebiega zwykle bezobjawowo, jedyne objawy to krótkotrwałe zapalenie żołądka, które można potraktować jak zwykłe zatrucie pokarmowe. Objawy dość szybko ustępują, bakteria jednak osiada na stałe na błonie śluzowej żołądka, przez lata wydzielając szkodliwe toksyny, najważniejsza z nich to cytotokosyna wakuolizująca. Powstające zmiany zapalne w błonie śluzowej żołądka w ciągu wielu lat bytowania bakterii mogą prowadzić do wrzodów żołądka, zapalenia dwunastnicy, a nawet chłoniaka.

Przyczyn kłopotów gastrycznych może być więcej, każdą z nich można jednak dokładnie poznać i podjąć z nimi walkę, mamy wtedy szansę na zupełnie nową jakość życia w postaci świetnego samopoczucia bez trapiących nas jeszcze do niedawna problemów żołądkowych.

Co Się Zmieni Po Wyeliminowaniu Przyczyny Dolegliwości Żołądkowych?

· przede wszystkim powrócimy do pełni zdrowia, fizycznie i psychicznie
· zdobędziemy nową energię do działania i siły witalne
· poczujemy się bardziej atrakcyjni, zdrowsi i bardziej zadowoleni z siebie i swoich bliskich
· zyskamy pewność siebie, widząc, że ktoś wreszcie potraktował poważnie nasze problemy
· gastryczne

W Jaki Sposób Osiągnąć Nową Jakość Życia?

Przede wszystkim warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który szybko i bezboleśnie wykryje przyczyny naszych kłopotów ze zdrowiem. Jest to nowoczesna metoda diagnostyczna, która bez żadnej ingerencji w organizm, metodą elektroakupunktury pozwoli zbadać nasz organizm pod kątem obciążeń, mogących wpływać na nasze problemy zdrowotne, również te żołądkowe.

To Nie Twoja Wina …

Pamiętajmy o tym, że to nie jest nasza wina, że mamy problemy ze zdrowiem. Być może winę za nasze problemy gastryczne ponosi po prostu zły metabolizm. Może to być podstępna mała bakteria, którą nosimy w sobie od dzieciństwa. Sam fakt, że od lat cierpimy na dolegliwości żołądkowe i nikt nam do tej pory w tym nie pomógł, świadczy o tym, że musimy sami sobie pomóc, poznając przyczyny takiego stanu i trwale eliminując obciążenia naszego organizmu.

Po wykonaniu Testu Obciążeń Organizmu specjalista EAV wskaże przyczyny kłopotów zdrowotnych, dobierze odpowiednią kurację preparatami i dietą, co pozwoli usunąć szkodliwe toksyny z organizmu i pozbyć się kłopotów gastrycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved