łuszczyca

Odkryj przyczynę twoich problemów z łuszczycą

Leczysz się od wielu lat na łuszczycę i wciąż bez efektu? Specjaliści przepisują Ci nowe kuracje, które wcale, albo tylko na krótko pomagają? Twój mąż co roku zimą wygląda strasznie, a Ty przestajesz już wierzyć,

Leczysz się od wielu lat na łuszczycę i wciąż bez efektu? Specjaliści przepisują Ci nowe kuracje, które wcale, albo tylko na krótko pomagają? Twój mąż co roku zimą wygląda strasznie, a Ty przestajesz już wierzyć, że kiedykolwiek się wyleczy? Chcesz wreszcie zakończyć ten etap życia z łuszczycą, musisz więc poznać najpierw przyczyny powstania tej choroby, żeby umieć z nią walczyć skutecznie, aż do jej wyeliminowania.

Nie Jesteś Sam z Tym Problemem

Na łuszczycę cierpi, jak szacuje się, około 3% populacji, jest to jedna z najczęściej pojawiających się dolegliwości skórnych.
Naukowcy nie potrafią wskazać jednej konkretnej bezpośredniej przyczyny powstawania zmian skórnych na ciele w postaci łuszczących się wykwitów o odcieniu czerwieni. Uważa się, że jest to choroba genetyczna, obciążona jednocześnie wieloma źródłami pochodzenia.

Nie ponosisz więc winy za to, że łuszczyca akurat Ciebie lub kogoś Tobie bliskiego zaatakowała, za to odpowiadają nasze geny. Specjaliści nie potrafią wyleczyć Twojego problemu, bo przyczyny są złożone i do tej pory nie zostały właściwie określone. Jeśli jednak Ty sama tego nie zrobisz, to w takim razie kto?

Jest Mnóstwo Możliwych Przyczyn Wystąpienia Łuszczycy w Twojej Rodzinie

Zastanawiałaś się, dlaczego specjaliści od tak dawna leczą Twoją chorobę, a wciąż bez spektakularnych sukcesów w postaci wreszcie pięknej, czystej skóry? Może do tej pory nikt nie zidentyfikował wszystkich możliwych przyczyn wystąpienia łuszczycy w Twoim przypadku lub kogoś Ci bliskiego.

Leczenie samych objawów, czyli wykwitów na skórze nie jest tym samym, co zdiagnozowanie wszystkich Możliwych Obciążeń, oczyszczenie z nich organizmu i dopiero wtedy leczenie samej choroby. Łuszczyca to choroba, z którą można walczyć całymi latami bez skutku, wiedzą o tym wszyscy, którzy mają z nią do czynienia w rodzinie.

Jeżeli jednak od lat marzysz o czystej, zdrowej skórze, możliwości wystąpienia wreszcie na plaży w stroju kąpielowym, a nie ubrana niemal od stóp do głów, może warto sprawdzić, jakie Obciążenia są odpowiedzialne za to, że nic nie pomaga, żadne przepisywane specyfiki nie działają skutecznie, a Ty po raz kolejny męczysz się z łuszczącą się skórą na łokciach, kolanach, a może nawet skórze głowy i rąk. Po usunięciu przyczyn wystąpienia wykwitów twój organizm wreszcie będzie miał okazję do regeneracji, z czego na pewno skwapliwie skorzysta. A dopiero zregenerowany będzie mógł zacząć właściwe leczenie, likwidujące objawy choroby.

Jakimi Obciążeniami Występującymi Jednocześnie Może Być Obarczona Łuszczyca?

  • może to być grzybica ogólnoustrojowa, atakująca cały organizm, zatruwająca nas od środka i powodująca, że organizm broniąc się wydala szkodliwe toksyny przez skórę, tworząc strupy na całym ciele lub jakiejś określonej powierzchni skóry,
  • odpowiedzialna może być również reakcja autoimmunologiczna spowodowana nieszczelnością jelit i wyciekiem toksyn do układu krążenia, wiąże się to często z infekcją spowodowaną grzybem candida i grzybicą całego organizmu,
  • mogą to być także obciążenia chemiczne, bierzemy kolejne leki mające pomóc, a efekt może być zupełnie odwrotny. Również antybiotyki, środki antydepresyjne, hormonalne działają latami na naszą niekorzyść, nasilając objawy łuszczycy- DLACZEGO NIKT CI O TYM JESZCZE NIE POWIEDZIAŁ???
  • także problemy metaboliczne i reakcja na gluten w diecie to możliwość wystąpienia objawów łuszczycy- celiakia prowadzi do uszkodzenia błony śluzowej jelita i wykwitów skórnych, a wiadomo, że każdy z nas codziennie je PIECZYWO, w dodatku często wyłącznie BIAŁE!
  • pasożyty atakują nas drogą pokarmową, jak wiadomo, prawie wszyscy jesteśmy nimi zarażeni, ale dopóki przebywają w jelitach, mamy dolegliwości na tle pokarmowym, gdy przenikają do krwi, mogą wywołać znacznie większe szkody, łącznie z utratą odporności organizmu i wykwitami skórnymi w postaci łuszczycy

W Jaki Więc Sposób Mogę Sprawdzić Co Jest Przyczyną Wystąpienia Łuszczycy W Moim Przypadku?

Tak długo walczysz z ŁUSZCZYCĄ, ze wydaje Ci się, że już nic nie może Ci pomóc w tej walce? Cóż więc szkodzi zdecydować się na wykonanie Testu Obciążeń, który błyskawicznie odpowie Ci na Twoje pytania. Jeżeli badanie wykaże obecność chociaż jednej z wymienionych przyczyn odpowiedzialnych za wystąpienie choroby, a prawdopodobnie będzie ich więcej, powiązanych ze sobą, dowiesz się, jak możesz je usunąć ze swojego organizmu.

Specjalista EAV na piśmie przekaże Ci wyniki Testu Obciążeń, indywidualnie dobierze preparaty, które kompleksowo i sukcesywnie pozwolą oczyścić Twój organizm z nagromadzonych toksyn, omowi z Tobą dalsze postępowanie zmierzające do zregenerowania osłabionego organizmu, co pomoże sprawić, ze objawy choroby zaczną ustępować.

One thought on “Odkryj przyczynę twoich problemów z łuszczycą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved