Pasożyty Zabiły Więcej Ludzi Niż Obie Wojny Światowe

Efektem życia pasożytów w naszych organizmach jest praktycznie 80%  wszystkich chorób i dolegliwości, które nas dotykają. Czy to przesadzone twierdzenie? Tych wrogów trudno wykryć ponieważ umiejętnie ukrywają się wewnątrz nas… By się od nich uwolnić

Efektem życia pasożytów w naszych organizmach jest praktycznie 80%  wszystkich chorób i dolegliwości, które nas dotykają. Czy to przesadzone twierdzenie?

Tych wrogów trudno wykryć ponieważ umiejętnie ukrywają się wewnątrz nas… By się od nich uwolnić trzeba stworzyć wewnątrz własnego organizmu takie środowisko, że zmusimy je do opuszczenia schroniska – naszego ciała. Nie jest to łatwe, ale jeżeli wiemy z kim i jak walczyć to jest to wykonalne. Zacznijmy jednak od początku…

Co To Są Pasożyty ?

Pojęcie PASOŻYT obejmuje bardzo obszerną listę organizmów, począwszy od wirusów, bakterii i pierwotniaków jednokomórkowych, a kończąc na komarach wysysających naszą krew. Przecież wszystkie one – glisty ludzkie, psie i kocie, lamblie, tęgoryjce, toksoplazmy, bakterie i kleszcze – wszystkie bez wyjątku pasożytują na obcych organizmach, żyjąc i kwitnąc kosztem ich zdrowia.

Jak wynika ze statystyk badania metodą BRT  (biorezonansu) w praktyce nie ma ANI JEDNEGO człowieka wolnego od ich ataku!
Pomyślcie tylko: KAŻDY Z NAS jest nosicielem tego lub innego rodzaju pasożyta. W naszym organizmie bytują różne ich formy – bądź dorosłe osobniki, larwy.

Dlaczego Pasożyty Atakują Ludzi ?

Każdy z nas tworzy idealne warunki zamieszkania dla każdego pasożyta: stałą temperaturę 36,6 stopnia, stałą wilgotność (około 80%), obfitość pokarmu, dzięki temu, że – dbając o samego siebie – regularnie się odżywiamy, starając się wzbogacić pokarm witaminami, suplementami diety, minerałami i mikroelementami.
Możesz być pewien, że Twoim PASOŻYTOM całkiem nieźle się powodzi!

Jakie Są Szanse, że Ty Też Masz Pasożyty ?

W celach doświadczalnych dosłownie „z ulicy” wybrano 10 przypadkowych osób, które wyraziły zgodę na wzięcie udział w badaniu. Po przeprowadzeniu diagnostyki lekarze ustalili, że tylko połowa z nich (5 ludzi) zarażona była mniej niż 5 rodzajami pasożytów, a każdy z pozostałych nosił w swoim organizmie od 8 do 15 GATUNKÓW ROBAKÓW ! Należy pamiętać, że osobników niektórych gatunków mogo być kilka (a nawet kilkadziesiąt).

Co Mogą Powodować Pasożyty?

Niestety, większość pasożytów żyje w organizmie człowieka przez długi czas nie powodując żadnych dotkiwych objawów. Ich inwazje mogą się również skrywać za zwykle z nimi nie kojarzonymi chorobami i dolegliwościami: męczącymi przez długie lata bólami w stawach i kręgosłupie, bólem w oczach, chorobami skóry (egzemy, znamiona na skórze, pokrzywka itp.), bezpłodnością, endometriozą, objawami przypominającymi chorobę Alzheimera, starczym upośledzeniem umysłowym, migreną, męczliwością, płaczliwością u dzieci, depresją, guzami itd.

Jakie Mogą Być Objawy Obecności Pasożytów ?

– problemy ze skóra, (wrażliwa skóra)
– podwyższona ilość piegów
– różne znamiona na skórze
– bóle głowy
– wypadanie włosów
– wczesne pojawienie się zmarszczek na twarzy
– pęknięcia na piętach
– rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
– zgrzytanie zębami w nocy
– zakłócenia snu
– nieprawidłowości układu immunologicznego
– częste przeziębienia
– astma oskrzelowa
– zaparcia
– biegunka, (luźny stolec)
– gazy i wzdęcie
– bóle stawów i mięśni
– alergia
– anemia
– utrata apetytu
– niska hemoglobina
– chroniczne zmęczenie
– nerwowość
– nadwaga

Co Zrobić Żeby Pozbyć Się Tych Dolegliwości ?

Może się to wydawać niewiarygodne, jednak osoby które odnotowują efekty w leczeniu chorób Najpierw Pozbywają się Pasożytów. Podsumowując , można powiedzieć, że objawy obecności pasożytów w naszym organizmie pokrywają się z objawami najpowszechniej występujących dolegliwości. Dlatego też osoby obserwujące u siebie podobne symptomy powinny obowiązkowo wykonywać okresowe oczyszczenie organizmu z pasożytów.

Dane Światowej Organizacji Zdrowia

Według danych Światowej Organizacji Ochrony Zdrowia (WHO) z 50 milionów ludzi, corocznie umierających na świecie, u więcej niż 16 mln przyczyną śmierci są choroby pasożytnicze i zakaźne. Choroby pasożytnicze zajmują obecnie, w XXI wieku, czołową pozycję wśród przyczyn śmierci ludzi. Pod względem liczby chorych na świecie zarażenia jelitowymi helmintozami zajmują trzecie miejsce”.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 80% wszystkich istniejących chorób jest wywołane przez pasożyty, albo są skutkiem życia pasożytów w naszym organizmie!

Wg oceny Światowego Banku, ekonomiczne straty z powodu jelitowych helmintoz zajmują czwarte miejsce wśród chorób i traum. Biorąc pod uwagę ważność walki z chorobami pasożytniczymi w wielu krajach, pięćdziesiąta czwarta sesja Światowego zgromadzenia Ochrony Zdrowia w 2001 roku zaaprobowała strategię walki z geohelmintami do 2010 roku.

Pasożyty, to temat, który był i nadal jest zakazany.

Epidemiolodzy dobrze wiedzą, że większość populacji na świecie jest nosicielami tych, lub innych rodzajów pasożytów – od tasiemców o długości 10 i więcej metrów do mniejszych organizmów, widocznych tylko pod mikroskopem.

Autorzy najnowszych opracowań ustalili, że w organizmach 95% dorosłych ludzi zamieszkuje od jednego do 5 gatunków pasożytów.

Praktycznie wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, szczególnie żelazo i hormony, białkowo-węglowodanowe pożywienie i cukier. Pożerają one to wszystko i wydzielają toksyny pochłaniając erytrocyty i osłabiając odporność. A to jeszcze nie wszystko. Osiągając określone stadium rozwoju, po prostu blokują układ immunologiczny, upośledzając tym samym tkanki narządów.

Najgorsze jest to, że pasożyty mogą zamieszkiwać Was przez lata a nawet dziesiątki lat w żaden sposób nie dając o sobie znać. Obecność tych stworzeń w swoim organizmie poczujecie dopiero wówczas, gdy będzie ich już bardzo dużo.

Do charakterystycznych objawów u kobiet należą:

 • zapalenie jajników
 • bolesne miesiączki z obfitymi upławami
 • spadek sił
 • zakłócenie cyklu miesiączkowania
 • torbiele i kaszaki macicy
 • mastopatia
 • zapalenie nadnerczy, pęcherza moczowego i nerek .

Objawy zarażenia pasożytami u mężczyzn to:

 • łysienie, wypadanie włosów
 • zapalenie prostaty (zapalenie stercza)
 • impotencja
 • przerost gruczołu krokowego
 • torbiele
 • piasek i kamienie w nerkach i pęcherzu moczowym.

Jesteśmy Zdrowi Czy Chorzy ?

Biorąc pod uwagę te fakty można stwierdzić jedno: W zasadzie ludzie twierdzą, że są zdrowi, nie zwracając uwagi na objawy obecności pasożytów w ich organizmach.

Dzięki rozwojowi fizyki i współpracy z elektronikami są już dostępne nowoczesne metody diagnostyczne takie jak na przykład Test Obciążeń , które pozwalają zbadać organizm człowieka pod kątem zarobaczenia bez pobierania krwi, badania kału – bez żadnej ingerencji w organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved