Co to jest test obciążeń organizmu?

Co To jest Test Obciążeń Organizmu ?

To sposób na kompleksowe wykrycie Obciążeń oraz możliwość Trwałego Usunięcia z organizmu. Sama metoda elektroakupunktury jest od wielu lat znana w Niemczech jako Test EAV metodą dr Volla oraz w Czechach jako detoksykacja według dr Jonasza. Metoda ta cieszy się coraz większą popularnością w Europie.

Dlaczego Coraz Więcej Polaków Wykonuje Ten Test ?

Ponieważ w chwili obecnej to jedyny test, który może jednorazowo wykazać obecność wielu Obciążeń Organizmu.  W cenie jednego wyjścia do restauracji możemy wykonać „Przegląd Techniczny” całego naszego organizmu, sprawdzić które organy są osłabione, jakie są Przyczyny naszych Dolegliwości oraz skorzystać z pomocy Specjalisty w doborze kuracji oczyszczająco-regenerującej.

Dopiero od niedawna ta innowacyjna metoda jest dostępna również w Polsce.

Kto Zapoczątkował Tą Metodę ?

Twórcą tej metody jest niemiecki lekarz dr Reinhold Voll. Opracowana w latach 50′ XX wieku jest połączeniem medycyny chińskiej oraz nowoczesnej technologii. Za opracowanie metody diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej dr Voll został nagrodzony w 1966 r. złotym medalem przez papieża Pawła VI. W późniejszym czasie metoda była udoskonalana przez następców dr Voll’a.

Z jakich Części Składa Się Test Obciążeń ?


Otóż Test Obciążeń Organizmu metodą EAV ( Elektroakupunktura metodą dr Volla) składa się z Trzech Części.

Pierwsza z nich polega na sprawdzeniu stanu funkcjonowania najważniejszych organów i układów w organizmie.

W drugiej części sprawdzana jest obecność Obciążeń , takich jak pasożyty, grzybica, borelioza, helicobakter,  zaburzenia metabolizmu glutenu, niedobory minerałów i witamin, toksyny, metale ciężkie, alergie, itp.

W trzeciej części Specjalista EAV przedstawia klientowi pisemne wyniki i prowadzi Konsultację, w której interpretuje wyniki oraz dobiera indywidualne zalecenia mające pomóc w usunięciu Obciążeń z Organizmu.

Ile Trwa Wykonanie Testu Obciążeń ?

Zwykle wykonanie Testu to około 45-60 minut. Test jest Bezinwazyjny i Bezbolesny oraz nie wymaga specjalnego przygotowania.

Gdzie Można Wykonać Test Obciążeń ?

Test Obciążeń możesz wykonać w gabinetach REVITUM w całej Polsce.