chory

Znajdź Wreszcie Przyczyny Swoich Dolegliwości i Usuń Je Na Zawsze

Stary mędrzec powiedział: „Największą głupotą jest robienie ciągle tego samego i oczekiwanie innych wyników” Wydaje się, że podobnie postępujemy gdy chodzi o nasze zdrowie. Jeżeli nie jesteśmy „chorzy” uznajemy się za „zdrowych” i robimy dokładnie

Stary mędrzec powiedział:

„Największą głupotą jest robienie ciągle tego samego i oczekiwanie innych wyników”

Wydaje się, że podobnie postępujemy gdy chodzi o nasze zdrowie. Jeżeli nie jesteśmy „chorzy” uznajemy się za „zdrowych” i robimy dokładnie to samo co do tej pory. Gdy „zachorujemy”, czyli innymi słowy nasilą się objawy tego co i tak już od dawna w nas siedzi idziemy do specjalisty i leczymy się objawowo.  Po ustąpieniu objawów uznajemy się znowu za „zdrowych” i historia za jakiś czas się powtarza. Tak jest w przypadku stanów ostrych, zapaleń, gorączki i bardzo złego samopoczucia.

W przypadku takich codziennych dolegliwości jak :

  • ciągłe zmęczenie, senność i ogólny brak energii
  • bóle głowy
  • przewlekłe bóle stawów
  • dolegliwości jelitowo-żołądkowe
  • słaba odporność

przechodzimy nad tym do porządku dziennego uważając, że „tak ma być” lub „to nasila się z wiekiem”

Nie zastanawiamy się nawet, że ……….

Leczenie Objawowe Nie Eliminuje Przyczyn Choroby

Leczenie objawowe koncentruje się na eliminacji stanów ostrych oraz zmniejszeniu objawów. Lecząc się objawowo nie zastanawiamy się skąd się wzięła choroba, ani jak można było jej zapobiec.  Z jeszcze ciekawszym przypadkiem spotykamy się kiedy czujemy, że z nami dzieje się coś nie tak. Naprawdę źle się czujemy, ale gdy wykonujemy tradycyjne analizy okazuje się, że wszystko jest w porządku. Jednym słowem „oficjalnie” jesteśmy okazami zdrowia,  a tak naprawdę czujemy się źle. Ponieważ ….

Prawdziwa Przyczyna Często Się Dobrze Ukrywa

Niezależnie czy mamy 15, 45 czy 65 lat dopiero dotarcie do Przyczyny i jej wyeliminowanie może przynieść trwały efekt. Tradycyjne testy raczej nie zajmują się Obciążeniami Organizmu, które najczęściej występują w formie ogólnoustrojowej, czyli w zasadzie z krwią docierają wszędzie. Możemy je wykryć stosując testy całego organizmu wykrywające istniejące Obciążenia. Okazuje się więc, że …..

Masz Wybór Tylko Nikt Nigdy Ci o Tym Nie Powiedział

To wybór pomiędzy starym, a nowym podejściem do własnego zdrowia.

Wybór pomiędzy narzekaniem, a wzięciem sprawy w swoje ręce.

Wybór pomiędzy oddawaniem odpowiedzialności za Twoje zdrowie innym, a wzięciem Samemu odpowiedzialności za Swoje zdrowie.

Wybór pomiędzy użeraniem się z Objawami, a Eliminacją Przyczyn.

Wybór pomiędzy ciągłymi dolegliwościami i powracającymi chorobami , a życiem w pełni Witalności  i Zdrowia.

Tysiące Osób Dokonały Już Właściwego Wyboru

Wcześniej czy później i Ty dołączysz do nich tylko po co się tyle męczyć skoro można już dzisiaj szybko sobie  pomóc. Wystarczy zadać sobie właściwe pytanie. Na przykład:

Czy istnieje bezpieczny, szybki i niedrogi sposób, aby znaleźć Przyczyny moich dolegliwości i chorób ?

Czy znając już Przyczynę dam radę ją w prosty sposób wyeliminować ?

Odpowiedź na obydwa pytania brzmi TAK i tysiące Polaków już skorzystało z tej wiedzy.

Jakie Mogą Być Te Przyczyny ?

Jeżeli uznamy nasz organizm za doskonały i samoregulujący się system to oczywistym wyda się stwierdzenie, że jeżeli wyeliminujemy coś co „mu przeszkadza” w tej samoregulacji to on już sobie sam poradzi.

Cała sztuka polega więc na tym żeby znaleźć to coś co mu przeszkadza i usunąć to z organizmu. „To coś” nazywamy Obciążeniami Organizmu i to właśnie one są Przyczyną większości naszych Dolegliwości i Chorób, co zostało stwierdzone jednoznacznie przez Światową Organizację Zdrowia. Do Obciążeń Organizmu zaliczamy między innymi :

  • mikroorganizmy (grzyby, pasożyty, bakterie, wirusy ……)
  • toksyny (metale ciężkie, związki chemiczne ……)
  • zaburzenia metabolizmu i nietolerancje ( np. glutenu, białek … )

Robiąc „Mapę Obciążeń” możemy uzyskać niesamowite informacje o swoim organizmie, a co najważniejsze na ogół możemy się w prosty sposób pozbyć tych Obciążeń. Wykonując Test Obciążeń uzyskujesz unikalne informacje o tym co obciąża Twój Organizm. Zobacz co mówią osoby, które wykonały ten Test :

Czuję Się 10 Lat Młodziej

„Po zdiagnozowaniu grzybicy ( i nie tylko ) przy pomocy Testu Obciążeń Organizmu poczułam, że wreszcie znalazłam to czego szukałam wiele lat. Jak to dobrze, że nie dałam się i mimo zgryźliwych uwag mojego otoczenia wytrwale szukałam przyczyny moich dolegliwości. Już po dwóch tygodniach kuracji poczułam przypływ energii i zauważyłam, że życie nabiera dawnych barw. Moja skóra i włosy poprawiły się, ustało bulgotanie w żołądku, zniknęła wieczna zgaga. Po dalszych tygodniach nie poznawałam siebie. Nawet bym nie przypuszczała, że to wszystko było spowodowane jedną przyczyną. Maż powiedział mi, że wyglądam o 10 lat młodsza, a ja właśnie tak się czuję. Magda”

Wreszcie Ustąpiły Upiorne Bóle Głowy

„Od lat męczyły mnie migrenowe bóle głowy i ciągły katar. W zasadzie straciłam już nadzieję i wtedy znalazłam w internecie informacje o teście obciążeń. A może by tak spróbować ? Co w zasadzie mam do stracenia ? Do najbliższego gabinetu miałam wprawdzie ponad 100 km, ale co tam, zdrowie ważniejsze. Wyniki testu potwierdziły w zasadzie to co już wcześniej podejrzewałam, ale co innego podejrzewać, a co innego jak jest to stwierdzone przy pomocy specjalisty. Jedna rzecz jednak mnie zupełnie zaskoczyła, bo wydawało się to tak proste, że wręcz niemożliwe. Chodziło o przyczynę moich nawracających migren. Z nadzieją zastosowałam się do wskazówek i o dziwo katar minął w ciągu 2 dni, a migreny były coraz rzadsze i słabsze, aż po kilku miesiącach zupełnie zapomniałam o problemie. Ten test to były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu.  Katarzyna”

Zniknęły Bóle Stawów

„Nigdy nie przypuszczałbym, że przyczyn moich bólów stawów należy szukać w jelitach. Specjalista na teście obciążeń dokładnie omówił ten mechanizm, a ja uznałem, że nie zaszkodzi spróbować. Już po kilku tygodniach odczułem wyraźną poprawę w moich stawach chociaż daliśmy sobie na to trzy miesiące. Teraz czuję się dużo lepiej nie tylko jeśli chodzi o stawy. Mam mimo pięćdziesiątki na karku dużo więcej energii i chęci do życia, ale przede wszystkim cieszę się, że odzyskałem kontrolę nad moim zdrowiem i samopoczuciem.  Andrzej

Jak Usunąć Obciążenia ?

Po stwierdzeniu obecności Obciążeń przy pomocy Testu Obciążeń można usunąć je z całego organizmu przy pomocy indywidualnie dobranych preparatów oraz unikaniu wybranych pokarmów. Jak to dokładnie  zrobić wyjaśni Ci Specjalista EAV po wykonanym Teście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright All right reserved